Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher Betclic. Za zagranie zakładu AKO każdy typer może liczyć na pewne 40 PLN.

Pewny zakład na LM i nie tylko. Betclic oddaje 40 PLN!

Pewny zakład na LM i nie tylko. Betclic oddaje 40 PLN!

A trzeba powiedzieć, że jest co na pewno typować. Bowiem przed nami takie konfrontacje, jak chociażby Bayern Monachium vs PSG, Porto vs Chelsea, czy Ajax vs Roma.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic, który w swojej ofercie posiada akcję „Pewny zakład”, a jest ona dostępna wszystkim graczom do 8 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy się do niej zarejestrować na stronie www.Betclic.pl.

Pewne 40 PLN dla graczy za typowanie meczy:

Zadaniem typerów w promocji „Pewny zakład” jest zagranie zakładu AKO, na którym muszą znajdować się mecze z piłki nożnej. A na pewno jest co typować, tym bardziej, że rozgrywane są pojedynki zarówno w ligach, ale i Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy.

Jednak należy mieć na uwadze, że na kuponie musi znajdować się co najmniej cztery zdarzenia, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 4.00.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

W przypadku jednej pomyłki każdy typer może liczyć na zwrot stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 40 PLN.

550 PLN na start w Betclic:

Wszyscy nowi gracze Betclic Polska, którzy wpiszą kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji zakładu bez ryzyka.

To sprawi, że jeśli jeden z zakładów okaże się przegrany to typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Betclic rozdaje gotówkę dla typerów. Pewne 40 PLN dla graczy
Następny artykułGdzie dostępna transmisja meczu Bayern Monachium – PSG? – 7 kwietnia
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.