Ciekawą promocję dla swoich graczy posiada bukmacher Etoto, który to zmniejsza ryzyko przegranej o 25%. Jeżeli okaże się, że przegrany kupon zostanie rozliczony jako przegrany to operator dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Etoto zwrot stawki za przegrany kupon do 100 PLN

Etoto zwrot stawki za przegrany kupon do 100 PLN

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali minimum dwóch wpłat.

Chcąc wziąć udział w tej promocji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Etoto.

Ta akcja trwa podczas okresu rozliczeniowego, który trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Należy pamiętać, że zagrany kupon musi zostać zagrany oraz rozliczony na przestrzeni jednego okresu.

W promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z tenisa. Kurs każdego zdarzenia to 1.02.

Stawka minimalna za jaki musi zostać zagrany kupon to 50 PLN. Z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli gracz zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo został rozliczony jako przegrany to może liczyć na zwrot 25% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Trzeba jednak pamiętać, ze na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego można otrzymać maksymalnie jeden zwrot.

Chcąc otrzymać bonus należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP-UP znajdującą się przy kuponie i tym samym zatwierdzić bonus. Po spełnieniu tych dwóch warunków bonus na konto gracza trafi do 20 min.

Darmowy bonus dla nowych graczy

Graczy, który założy nowe konto u bukmachera Etoto otrzyma na zakłady bukmacherskie bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Należy jednak wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrane bez podatku z Forbet w weekend
Następny artykułDarmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.