Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom o 10%. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty LIVE, aby liczyć na większą wygraną o 10%.

Fortuna zwiększa wygrane o 10% na zakłady LIVE

Fortuna zwiększa wygrane o 10% na zakłady LIVE

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna graczom jest do 31 lipca. Lecz należy wiedzieć, że promocja aktywna jest codziennie w następujących godzinach 13:30 – 14:00, 15:30 – 16:00 oraz 20:30-21:00.

Chcąc liczyć na większą wygraną należy dokonać zdarzenie specjalne „bonuslive 10%”.

Na kuponie promocyjnym warto jest wiedzieć, że mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty na żywo.

Stawka maksymalna za jaką może zostać kupon nie może być większa niż 500 PLN.

Wszystkie kupony Early Cash Out są automatycznie wykluczone z tej promocji.

Kod promocyjny u legalnego bukmachera BetClic

Każdy gracz może zagrać dowolną ilość zdarzeń w ramach tej promocji.

Użytkownik który spełnia powyższe warunki promocja, poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany może liczyć automatycznie na większą wygraną o 10%.

Fortuna darmowy bonus na start:

Warto jest wiedzieć, że Fortuna należy do tych bukmacherów, którzy oferują na start nowym graczom darmowy bonus bez wpłaty.

Chcąc go otrzymać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że bonus w wysokości 20 PLN trafi na konto gracza.

Poza to nie wszystko co ten bukmacher przewidział swoim graczom, ponieważ po dokonaniu pierwszego depozytu można liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher BetClic: Darmowy bonus 60 PLN za trafione kupony
Następny artykułPakiet powitalny dla nowych graczy u bukmachera Betfan
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.