Dosyć ciekawą promocję na weekend przygotował bukmacher Forbet, który to zachęca do gry u siebie. W zamian oferuje kupony bez podatku!

Wygrane bez podatku u legalnego bukmachera Forbet

Wygrane bez podatku u legalnego bukmachera Forbet

Każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty może wziąć udział w tej promocji.

Promocja aktywna jest od każdego piątku od godz. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania.

Chcąc liczyć na większe wygrane o 14% nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Ponieważ wystarczy w wyznaczonych dniach zagrać kupon, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Dopuszczalne są jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej, ale z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon jest dowolna. Lecz z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe. Również z promocji są wykreślone wszystkie kupony zagrane systemem.

Użytkownik, który zagrał kupon i spełnia on powyższe warunki promocji, a także bukmacher rozliczony go jako wygrany to wygrana będzie automatycznie większa o 14%.

Bonus do 2000 PLN dla nowych graczy:

Bukmacher Forbet przyznaje bonusy za dokonania trzech pierwszych depozytów. Łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Warto jest skorzystać z kodu promocyjnego BETONLINE, który należy wpisać podczas procesu rejestracyjnego. A w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNagroda 10 000 PLN dla zwycięzcy w konkursie bukmachera Forbet.
Następny artykułZwrot do 100 PLN za przegrany kupon u bukmachera Etoto
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.