Lubisz obstawiać e-sport? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera LvBet, która to na wydarzenie ESL One Cologne w CS:GO oferuje promocję, w której to powiększa wygrane swoi graczom o 14%.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na e-sport

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na e-sport

Akcja skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać do 7 lipca, a chcąc wziąć w niej udział nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Dwa podstawowe warunki tej akcji to:

Osoba, które je nie posiada w łatwy sposób może ją pobrać ze strony bukmachera LvBet, a następnie trzeba ją zainstalować

Podczas tej akcji bukmacher dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe. Jednak minimalna stawka jak i maksymalna jest nie określona.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher automatycznie zwiększy wygraną dla gracza o 14% pod warunkiem, ze jego kupon spełnia powyższe warunki, a dodatkowo został rozliczony jako wygrany.

Bonus na start bez wpłaty:

Osoba, która nie posiada konta u bukmachera LvBet i założy nowe konto może liczyć na darmowy bonus w wysokości 20 PLN.

Środki trafią na konto typera bez dokonania żadnej wpłaty, a będzie można je wykorzystać na zakłady bukmacherskie.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot stawki za przegrany kupon Sułęcki vs Andrade u bukmachera Forbet
Następny artykułForbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.