Specjalną ofertą promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Betclic, w której to można liczyć na extra kasę za obstawienie meczy z piłki nożnej. Bowiem oprócz wygranej na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 40 PLN.

40 PLN od Betclic za obstawianie meczy z piłki nożnej!

40 PLN od Betclic za obstawianie meczy z piłki nożnej!

A trzeba powiedzieć śmiało, że na pewno jest co obstawiać z piłki nożnej, ponieważ regularnie rozgrywane są pojedynki i to w elitarnych rozgrywkach, jak Premier League, Serie A, LaLidze, Ligue 1, czy też Bundeslidze.

To sprawi, że każdy z graczy może skorzystać z promocji „Misja kupon”, która jest aktywna wyłącznie do 26 września do godziny 23:59. Jednak najpierw trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

Warunki promocji „Misja kupon” są niezwykle proste i czytelne dla każdeog. Wystarczy zawrzeć zakład wieloizdarzeniowy, na którym muszą być same zdarzenia z piłki nożnej, które dodatkowo muszą spełniać następujące kryteria:

  • typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, jak i na żywo
  • kurs łączny nie mniejszy niż 3.00
  • stawka kuponu 20 PLN
Bonus powitalny w eWinner

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki na konto gracza trafi nawet 40 PLN i to bez żadnego znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Kod promocyjny w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Chcąc natomiast aktywować Cashback należy wpisać kod promocyjny ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zagrany zakłąd okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie transmisja meczu Furth – Bayern Monachium na żywo w internecie? – 24 września (piątek)
Następny artykułBetclic rozdaje nagrody za aktywność dla graczy. 200 PLN za obstawienie meczy
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.