Legalny bukmacher w Polsce STS online przygotował niezwykle ciekawy konkurs graczom – „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. W ramach tej akcji nagrody w formie bonusów pieniężnych trafią do stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Z pewnością jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 15 000 PLN.

Turniej na sporty wirtualne i Betgames

Turniej na sporty wirtualne i Betgames

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie meczy jest bardzo trudne. Wynika to z tego, że zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona, a tym samym przekłada się do na oferty bukmacherów.

Jednak niezwykle ciekawy konkurs dla swoich graczom oferuje bukmacher STS – „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. W ramach niego gracze walczą o nagrody typując sporty wirtualne oraz grając w gry karciane – Betgames.

Ta akcja dostępna jest graczom w dniach od 8 do 19 kwietnia do godz. 23:59. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, po czym koniecznie trzeba kliknąć w baner tego konkursu i przycisknąć przycisk „Dołącz”.

Konkurs z nagrodami. Typuj i wygraj gotówkę.

Po spełnieniu powyższych warunków promocyjnych gracz może już obstawiać mecze i ty samym zbierać punkty. W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady SOLO i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50.

Trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z sportów wirtualnych oraz betgames, czyli gier karcianych. Gracze może tam grać chociażby w takie gry jak poker, wojnę oraaz bakarat.

Stawka każdego kuponu promocyjnego to 5 PLN, ale z tej ofert automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

betclic online darmowy bonus 2020
Betclic legalny bukmacher online w Polsce

Każdy gracz, którego zagrane kupony spełniają powyższe warunki promocji otrzyma punkty. A system ich przyznawania wygląda następująco:

  • za kupony przegrane – stawka x 0,88
  • za kupony wygrane – stawka x kurs x 0,88

Z pewnością jest o co walczyć, ponieważ nagrody w ramach tej oferty są okazałe:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce3 000 PLN
2 Miejsce2 000 PLN
3 Miejsce1 250 PLN
4-5 Miejsce750 PLN
6-10 Miejsce500 PLN
11-15 Miejsce250 PLN
16-25 Miejsce100 PLN
26-50 Miejsce50 PLN
51 – 100 Miejsce25 PLN

Bonusy znajdą się na kontach graczy najpóźniej do dnia 24 kwietnia 2020 r. do godz. 23:59.

Kod promocyjny w STS:

Nie można zapominać, że obecnie gracze mecze mogą obstawiać mecze jedynie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.

W związku z tym legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi już na start, w której to można otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Chcąc liczyć na darmowe środki gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus do 1229 złotych na start u bukmachera STS. Limitowany kod promocyjny.
Następny artykułObstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS. Co tydzień w puli 25 000 PLN dla graczy.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.