Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim swoim nowym klientom przygotował bookmacher Superbet. Gracze na sam start mogą skorzystać z ekstra pakietu powitalnego i to bez wpisywania żadnego hasła. Na konto wszystkim typerom może trafić nawet 584 PLN.

Bonus do 584 PLN na start u legalnego bukmachera Superbet

Bonus do 584 PLN na start u legalnego bukmachera Superbet

Warto jest zaznaczyć, co wchodzi w skład bonusów powitalnych. A dokładnie mówiąc są to darmowe 34 PLN za rejestrację bez wpłaty, premię za depozyt do 50 PLN i tydzień obstawiania bez ryzyka.

Freebet bez wpłaty własnej 2021:

Na pierwszy bonus gracze otrzymają po rejestracji konta na stronie www.Superbet.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, gdyż wymagane jest podanie swoim podstawowych danych.

Po założeniu konta typer otrzyma 34 PLN i to bez żadnej wpłaty. Za otrzyma środki będzie można obstawiać mercze.

50 PLN na depozyt w prezencie:

Zakłady bukmacherskie Superbet przyznają graczom kolejny bonus za depozyt. Na konto każdego typera trafi równowartości wpłaconej gotówki do 50 PLN.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Pewne 500 PLN za obstawienie meczy:

Warto jest mieć na uwadze, że każdy użytkownik może przez pierwszy tydzień od rejestracji w Superbet obstawiać bez ryzyka.

Po tym okresie bukmacher Superbet podliczy kwotę za przegrane kupony i przyzna bonus równej tej kwocie do 500 PLN.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Poprzedni artykułTransmisja meczu AL Ahly vs Bayern Monachium na żywo w internecie – 8 lutego
Następny artykułPakiet powitalny dla nowych graczy u bukmachera Betfan
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.