Bukmacher STS oferuje swoim graczom Betgames, czyli legalne w gry w karty jak chociażby Poker. I już na start można zyskać pierwszy zakład bez ryzyka!

Poker online legalnie w Polsce!

Poker online legalnie w Polsce!

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z Betgames. Jest z czego wybierać, ponieważ legalnie można pograć w pokera, wojnę czy też bakarat.

Stawka zakładu musi wynieść dokładnie 20 PLN. Z oferty są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

darmowy gotówka na grę bez wpłaty

Gracz sam wybiera w co obstawi swój zakład, ponieważ ma do wyboru poker, wojnę czy bakart.

Jeśli okaże się, że Twój pierwszy zakład został rozliczony jako przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu stawki w formie środków bonusowych.

Warto jest pamiętać, że zakładem bez ryzyka jest objęty tylko pierwszy zakład.

STS darmowy bonus dla nowych graczy:

Bukmacher STS nowym graczom przyznaje darmowy bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny BETONLINE. W zamian bukmacher przyzna darmowy freebet.

Poza tym to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na darmowe środki w wysokosci depozytu. Typer maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?
Następny artykułFreebet od STS na Gran Prix Polski od STS
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.