Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za obstawienie spotkań z eliminacji do europejskich pucharów. Za każdy przegrany kupon typer może liczyć na zwrot stawki, a maksymalnie może to być nawet 100 PLN.

100 PLN Cashbacku za obstawienie meczów w STS

100 PLN Cashbacku za obstawienie meczów w STS

Warto jest dodać, że w najbliższe wieczory będziemy mogli obserwować przedstawicieli PKO Ekstraklasy na arenie międzynarodowej, ponieważ o awans do kolejnej rundy powalczą Dinamo Zagrzeb vs Legia Warszawa, Śląsk Wrocław vs H.Beer Sheva czy też Raków Częstochowa vs Kazań.

Na przeciw graczom w wychodzi bukmacher STS online, który oferuje promocję „Cashback na europejskie puchary”, która jest aktywna do 5 sierpnia do godziny 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus na eliminacje do europejskich pucharów

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ związany z eliminacjami do europejskich pucharów.

Bonus powitalny w eWinner

Warto jest mieć na uwadze, że jeśli zakłady okażą się przegrane to użytkownicy będą mogli liczyć na zwrot 15% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie na konto każdego użytkownika może trafić nawet 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartosci dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł15 000 PLN dla graczy za typowanie sportów wirtualnych od STS
Następny artykuł35 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.