Przed nami spotkania ćwierćfinałowe podczas StarLader Major 2019. W związku z tą imprezą bukmacher STS zmniejsza przegrane swoim graczom przyznając darmowy bonus o wartości 10 PLN za przegrany kupon.

Bonus od bukmachera STS na StarLader Major 2019

Bonus od bukmachera STS na StarLader Major 2019

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 5 września do godz. 15:00. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też się zapisywać.

Jedynie kupony AKO się kwalifikują w tej promocji. Jednak na nich muszą znajdować się tylko zdarzenia ćwierćfinałowe z StarLader Major 2019. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30.

Kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 21 PLN.

Warto jest wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe oraz zagrane systemem.

Gracz, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany może liczyć na bonus o wartości 10 PLN.

Kod promocyjny u legalnego bukmachera BetClic

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 7 września. Jeden użytkownik może otrzymać jeden bonus.

Freebet bez depozytu od bukmachera STS:

Bukmacher STS przyznaje nowym graczom darmowy freebet o wartości 29 PLN. Chcąc z niego skorzystać wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że gracz otrzyma środki na grę bez dokonania depozytu.

Jedna to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus da aktywnych graczy od STS
Następny artykułMistrzostwa Europy w siatkówce bonusy za aktywność u bukmachera BetClic
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.