Już w najbliższy weekend czekają nas pierwsze zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na tą okazję bukmacher STS oferuje użytkownikom, akcję „Zakład bez ryzyka do 50 PLN”, który gracze mogą liczyć na mniejsze przegrane o 50 %.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy u bukmachera STS

Darmowe bonusy za obstawienie meczy u bukmachera STS

Jak dobrze wiadomo sezon skoków narciarskich rozpoczniemy w Wiśle od konkursów: drużynowego i indywidualnego. Niewątpliwie najbardziej liczymy na naszych rodaków, którzy z pewnością chcą zaprezentować się z jak najlepszej strony na skoczni A. Małysza.

Warto jest wiedzieć, że z tej okazji jest aktywna ciekawa promocja u bukmachera STS, tj. „Zakład bez ryzyka do 50 PLN”. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Zwrot stawki za przegrany kupon:

W ramach wymienionej wżej oferty dostępne są zarówno kupony SOLO i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym mogą znajdować się zakłady z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak istotne jest to, że musi na zakładzie minimum jeden typ związany z skokami narciarskimi w Wiśle.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Poza tym wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 22 listopada do godz. 23:59.

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to w zamian otrzymasz zwrot stawki. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto gracza to 50 PLN.

Bonus na start u bukmachera STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom na start najnowszy pakiet powitalny, w którym typerzy na sam start mogą otrzymać nawet 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN za założenie kotna bez wpłaty własnej
  • premię do 1200 PLN za pierwszy depozyt

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStream meczu Borussia Dortmund – Bayern Monachium za darmo – 7 listopada (sobota)
Następny artykułDarmowy stream meczu Bayern Monachium – Werder w internecie – 21 listopada (sobota)
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.