Specjalną ofertą powitalną graczom przygotował bukmacher TotalBet. Gracz już za samą rejestrację otrzyma 20 złotych bez wpłaty własne. Następnie może liczyć na cztery mniejsze premie w wysokości 5 PLN każda.

Darmowy freebet za rejestrację dla każdego

Darmowy freebet za rejestrację dla każdego

Promocja powitalna skierowana jest do każdej pełnoletniej osoby, która wcześniej nie posiadała konta u legalnego bukmachera w Polsce – TotalBet.

Użytkownik nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału. Pierwsza czynność jaką musi wykonać typer jest to rejestracja konta na stronie www.Totalbet.pl. Ten proces nie jest w żadnym wypadku skomplikowany, przez co żadna osoba nie będzie miała żadnych problemów z założeniem konta.

Następnie gracz musi przejść poprawnie weryfikację danych.

Po jej pozytywnym przejściu na koncie gracza znajdzie się premia w wysokości 20 PLN. Gracz od razu będzie mógł wykorzystać te środki na zakłady bukmacherskie.

Nadmienić trzeba, ze użytkownik nie musi nigdzie wpisać swojego kodu promocyjnego oraz dokonywać wpłaty, aby otrzymać freebet.

Bonus za darmo 2020

Gracz, który dokonał już rejestracji konta może skorzystać z kolejnych bonusów. Znajdą sie one na koncie gracza pod warunkiem, że typer wykona następujące czynności:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Środki znajdą sie na koncie gracza automatycznie.

darmowy gotówka na grę bez wpłaty

Premia za wpłatę do 5000 PLN na start

Poza tym pierwsza wpłata u bukmachera TotalBet objęta jest promocją. Wysokość otrzymanych środków uzależnione jest jedynie od dokonanej wpłaty.

5000 złotych jest to maksymalna kwota jaka może znaleźć się na koncie graczy!

Bukmacher TotalBet posiada bogatą ofertę spotkań z każdej dyscypliny. Poza tym może typować zdarzenia esportowe. Dostępna jest również TV TotaBet, w której to można obejrzeć mecze za darmo online.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna. Darmowy bonus na skoki narciarskie 2020
Następny artykułKody bonusowe na start legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.