Bukmacher Betclic Polska w swojej ofercie promocyjną ma akcję „Misja Święta”. Wystarczy obstawiać mecze z piłki nożnej, aby liczyć na extra premię. Każdy gracz może otrzymać nawet 100 PLN.

100 PLN Misji Święta – Betclic

100 PLN Misji Święta – Betclic

Śmiało można powiedzieć, że na brak spotkań piłkarskich nie można narzekać. Bowiem rozgrywane są mecze w najmocniejszych ligach, tj. Premier League, czy też LaLiga. W dodatku czekają nas takie starcia, jak Manchester United vs Wolves, Sevilla vs Villareal czy Atletico Madryt vs Getafe.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic Polska, ponieważ oferuje on akcję „Misja Święta”, która dostępna jest do 30 grudnia do godziny 23:59. Jednak trzeba mieć na uwadze, że chcąc w niej wziąc udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl

Bonus do 100 PLN dla graczy

Promocja „Misja Święta” polega na obstawieniu meczy piłkarskich. Kwalifikują się zarówno typy z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. W dodatku kupony mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo, ale kurs zakładu nie może wynosić mniej niż 1.80.

Warto jest zaznaczyć, że każdy gracz ma prawo zagrać dowolną ilość kuponów. Jednak stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 20 PLN.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Wszyscy typerzy będą mogli liczyć na extra środki pod warunkiem, że co najmniej trzy kupony okażą się wygrane i spełniają powyższe warunki:

  • 3 zakłady rozliczone, jako wygrane – 30 PLN
  • 5 zakładów rozliczonych, jako wygrane – 60 PLN
  • 10 zakładów rozliczonych, jako wygrane – 100 PLN

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera Betclic 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci bezpiecznego kuponu. Cashback będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie wpisania hasła promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała kasa trafi na konto gracza. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStream meczu Bayern Leverkusen vs Bayern Monachium na żywo w internecie – 19 grudnia (sobota)
Następny artykułTransmisja meczu Bayern Monachium vs Mainz za darmo – 3 stycznia (niedziela)
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.