Szukasz darmowych bonusów na start od polskich legalnych bukmacherów? Zobacz jakie pakiety promocyjne znajdziesz u „naszych” operatorów. Pamiętaj, że część z nich jak, np. STS, Etoto, Fortuna czy TOTALBet oferują darmowe bonusy na grę i to bez depozytu.

Promocje dla nowych użytkowników od polskich legalnych bukmacherów


Promocje dla nowych użytkowników od polskich legalnych bukmacherów

Etoto: Bonus 20 PLN bez depozytu i bonusy za pierwsze dwa depozyty

Bukmacher Etoto zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy. Już za same założenie konta można liczyć na bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.

Natomiast bukmacher zwiększa dwie pierwsze wpłaty dla swoich klientów:

  • przy pierwszej wpłacie będzie to bonus 200% do kwoty 100 PLN
  • przy drugim depozycie operator przyzna bonus 100% do kwoty 900 PLN

Dodatkowo, jeżeli druga wpłata użytkownika wynosiła co najmniej 40 PLN otrzyma on w zamian freebet w wysokości 20 PLN.

STS: Bonus bez wpłaty 29 PLN bez depozytu i bonus do 1000 PLN

Bukmacher STS przyznaje bonus w wysokości 29 PLN dla osoby, która założy konto u tego operatora, a także wpisze kod promocyjny BETONLINE.

Jednak to nie wszystko. Bukmacher zwiększa depozyt dla swoich graczy Wystarczy dokonać pierwszego depozytu, a w zamian bukmacher przyzna bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie do 1000 PLN. Przykładowo przy wpłacie 400 PLN drugi tyle trafi na konto gracza w formie bonusu do wykorzystania na grę.

Bonus na start bez wpłaty

TOTALBet: Freebet 10 PLN bez wpłaty i bonus do 500 PLN za depozyt

Bukmacher Totalbet oferuje na start 20 PLN dla swoich graczy. Wystarczy założyć nowe konto i poprawnie przejść proces weryfikacji danych. W zamian operator przyzna 10 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe.

Natomiast za pierwszą przyznaje bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus do 1000 PLN

Bukmacher Fortuna przyznaje bonus za rejestrację w wysokosci 20 PLN i to bez dokonania depozytu. Poza tym operator nowym graczom przyznaje pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon, a jeżeli okaże się przegrany ten operator zwróci zwrot stawki. Maksymalnie 100 PLN.

Dodatkowo Fortuna oferuje bonus za depozyt, w którym można otrzymać nawet 1000 PLN. Chcąc otrzymać bonus należy na przestrzeni 10 dni od rejestracji dokonać wpłaty. Następnie w ciągu miesiąca zagrać za czterokrotności pierwszej wpłaty: na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, a kurs łączny musi wynieść minimum 1.90.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na weekend od legalnego bukmachera
Następny artykułBukmacher TOTALBet codziennie nagradza aktywnych swoich graczy bonami po 50 PLN
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.