Leglany bukmacher w Polsce STS przygotował specjalną ofertę promocyjną dla aktywnych swoich typerów. Gracze, którzy regularnie ostawiają mecze mogą co tydzień liczyć na darmowe środki. Bowiem pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Wygrywaj więcej. Extra bonus co tydzień.

Wygrywaj więcej. Extra bonus co tydzień.

Korona wirus również mocno odbił się na sporcie. Bowiem póki co obecnie większość rozgrywek jest zawieszona. Wszystko sprawia, że sporą popularnością cieszy się ostatnio chociażby E-sport, bowiem zdecydowana większość graczy właśnie zaczęła obstawiać tą dyscyplinę.

Bukmacher STS oferuje graczom najnowszą promocję „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. W ramach tej oferty wszyscy gracza mogą co tydzień otrzymać extra gotówkę za obstawianie meczy. Warto jest mieć na uwadze, że jest o co walczyć. Bowiem pula nagród wynosić 25 000 PLN.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na konto na www.STS.pl. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w przycisk „Dołącz”, który to znajduje się w zakładce tej oferty.

Bonus co tydzień dla graczy.

W ramach tej oferty kwalifikują się JEDYNIE zakłady AKO, tzw. wielokrotnie, na których to mogą znajdować się typy zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Zdarzenia mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką w swojej ofercie posiada bukmacher STS. Chociaż trzeba mieć na uwadze, że minimalny kurs każdego zdarzenia musi wynosić 1.50.

betclic online darmowy bonus 2020
Betclic legalny bukmacher online w Polsce

Wszyscy gracze mają prawo w każdym okresie rozliczeniowym, który trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59 zagrać pięć kuponów. Natomiast stawka minimalna każdego z nich to 15 PLN.

Typerzy, którzy zagrają kupony, które spełniają powyższe warunki promocji co tydzień mogą liczyć na darmowe środki. Bowiem pula nagród, czyli 25 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy graczami, których zakłady okazały się wygrane.

Bonus bez wpłaty własnej w STS. Pewne

Ciekawy pakiet powitalny każdemu graczowi przygotował Polski bukmacher STS. Gracze, którzy wpiszą specjalny kod promocyjny —>>> BETONLINE otrzymają na start pewne 29 PLN i to bez dokonywania wpłaty.

Natomiast gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma bonus równowartości pierwszej wpłaty, a maksymalnie może otrzymać do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej u bukmachera STS z pulą nagród 15 000 PLN na wirtualne Sporty i Betgames.
Następny artykułDarmowa gotówka za obstawienie Esportu od Betclic.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.