Legalny w Polsce bukmacher BetClic oferuje dla nowych graczy niezwykle ciekawą promocję w formie Cashbacka. Pierwszy zagrany kupon jest kompletnie bez ryzyka, jeżeli okaże się przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki.

Cashback do 500 PLN u legalnego bukmachera BetClic

Cashback do 500 PLN u legalnego bukmachera BetClic

Warto jest wiedzieć, że BetClic Polska jest to w pełni legalny bukmacher w Polsce. Posiada licencję, więc granie u niego jest zgodne z polski prawem.

Chcąc skorzystać z Cashbecka wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic. Warto jest pamiętać, że ten proces jest bardzo prosty i przejrzysty. Graczowi nie zajmie zbyt wiele czasu.

Trzeba jednak pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny „KOD500” podczas rejestracji, ponieważ tylko upoważnia do skorzystania z tej promocji.

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty i wówczas można zawierać zakłady.

Jeżeli faworyci Cię zapowiada do nic straconego, ponieważ w razie przegranego kuponu bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie otrzymasz całą stawkę.

Jednak należy wiedzieć, że ta promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty.

Bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Oferta na start u bukmachera BetClic:

Warto jest pamiętać, że bukmacher BetClic oferuje swoim użytkowników BetClic TV, gdzie to w pełni za darmo można oglądać wydarzenia sportowe.

Dodatkowo gracze, którzy lubią typować z aplikacji mobilnej mogą ją już pobrać ze strony internetowej tego bukmachera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic bonus powitalny 2019. 100% do 1000 PLN dla nowych graczy!
Następny artykułDarmowy bonus za rejestrację bez wpłaty własnej u bukmachera TOTALBet.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.