Bukmacher Forbet przeprowadza kolejny konkurs dla swoich graczy. Tym razem można wygrać bonus w wysokości 10 000 PLN! Mimo, że za oknem słońce świeci to warto jest skorzystać z tej promocji.

Konkurs u legalnego bukmachera w Polsce z nagrodami

Konkurs u legalnego bukmachera w Polsce z nagrodami

Udział w tym konkursie może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Promocja trwa od 17 czerwca do 8 lipca. I co ważne nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać do tej promocji.

Podstawowym warunkiem tej akcji jest zbieranie punków w okresie trwania promocji. W konkursie biorą udział jedynie kupony mające zdarzenia z oferty sportów wirtualnych. Wygra ten gracz, który zgromadzi jak najwięcej punktów. Bukmacher przyznaje punkty w bardzo prosty sposób: im więcej zdarzeń na kuponie tym więcej punktów:

Zdobywaj punkty i wygrywaj nagrody

Ranking aktualizowany jest raz dziennie. Znajduje się on na stornie bukmachera wraz z dokładnym podziałem nagród: Forbet.

Nie da się ukryć, że jest o co walczyć. Ponieważ operator łącznie nagrodzi stu najlepszych graczy. Natomiast do zwycięzcy trafi bonus w wysokości 10 000 PLN. Środki trafią na konto główne, więc to od gracza będzie zależało co z nimi zrobi.

Darmowy bonus za rejestrację. Kod promocyjny BETONLINE

Bonusy za wpłatę u bukmachera Forbet:

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora to warto jest je założyć. Ponieważ tej operator przyznaje trzy bonusy za trzy pierwsze depozyty, gdzie to łącznie można otrzymać 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Poza tym, jeżeli podczas rejestracji gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE to w zamian otrzyma dodatkowe 50 PLN od bukmachera.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher TOTALBet codziennie nagradza aktywnych swoich graczy bonami po 50 PLN
Następny artykułWygrane bez podatku z Forbet w weekend
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.