Przed nami emocje związane z Mistrzostwami Europy w siatkówce. Z tej okazji bukmacher BetClic oferuje graczom darmowy bonus za aktywność nawet do 500 PLN.

EuroVolley 2019 promocja u bukmachera BetClic

EuroVolley 2019 promocja u bukmachera BetClic

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Warto jest wiedzieć, ze chcąc skorzystać z tej akcji należy się do niej zapisać. Trzeba tego dokonać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 12 do 19 września. I jedynie kupony zagrane w tym czasie są brane pod uwagę przez bukmachera.

Operator dopuszcza kupony SOLO i AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50.

darmowy gotówka na grę bez wpłaty

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z Mistrzostwa Europy w siatkówce. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub LIVE.

Stawka kuponu oraz ilość kuponów w ramach tej akcji jest dowolna.

Bukmacher Betclic na koniec akcji dokona zsumowania wszystkich stawek za jakie zostały zagrane kupony, a następnie przyzna bonus 10% kwoty za jaką zostały zagrane kupony.

Użytkownik maksymalnie może otrzymać do 500 PLN.

Darmowy zakład bez ryzyka u bukmachera BetClic:

Legalny polski bukmacher nowym graczom oferuje na start Cashback, czyli zakład bez ryzyka. Jeżeli zagrany kupon przez gracza okaże się przegrany to bukmacher dokona mu zwrotu stawki do 500 PLN.

Jednak istotne w tym wszystkich jest wpisanie kodu promocyjnego KOD500 podczas rejestracji.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStarLader Major 2019 darmowy bonus od STS
Następny artykułCzy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.