Polski bukmacher STS wychodzi swoim graczom na przeciw i oferuje limitowana ofertę promocyjną, w której to użytkownicy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

Bonusy co tydzień od STS dla typerów. Extra 50 PLN

Bonusy co tydzień od STS dla typerów. Extra 50 PLN

Warto jest zaznaczyć, że akcja „Tygodniowy Cashback” jest to nowość na rynku bukmacherskim. Gracze regularnie w każdym okresie rozliczeniowym mogą liczyć na zwrot gotówki.

Chcąc wziąć udział w tej akcji koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dodać jest trzeba, że ta akcja akcja się z okresie rozliczeniowych, który każdy z nich dostępny jest od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Pewne 50 PLN co tydzień dla graczy

W ramach wspominanej oferty promocyjnej kwalifikują się jedynie zakłady AKO. Znajdować się na nim muszą dwa dowolne zdarzenia, które w dodatku mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo.

Bonus bez wpłaty własnej w Superbet

Na koniec każdego tygodnia zsumowana zostanie suma stawek za przegrane kupony, a następnie w formie środków bonusowych bukmacher STS dokona zwrotu 20% tej kwoty. Podczas każdego tygodnia wszyscy typerzy mogą liczyć na extra 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Polski bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowana oferta startów, w której to już za same założenie konta gracza może otrzymać darmowe 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny —>> BETONLINE.

W dodatku to nie wszystko. Gracz będzie mógł liczyć wówczas na premie równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 40 PLN za obstawienie meczy w Betclic
Następny artykułDarmowy bonus 100 PLN dla typerów na KSW 59 od Fortuny
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.