Freebet 20 PLN, bonus 1500 PLN i zakład bez ryzyka wchodzi w skład najnowszego pakietu powitalnego bukmachera MIlenium. Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Milenium

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Milenium

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Milenium.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego jedynie można na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest trudny i skomplikowany. Wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Istotne w tym wszystkim, aby wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Po spełnieniu tych warunków pozostaje już graczowi dokonanie pierwszej wpłaty, która objęta jest promocją. Bukmacher Milenium przyznaje bonus jej równowartości, np. gracz wpłacił 600 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie typera.

Warto jest wiedzieć, że użytkownik, który dokona depozytu powyżej 50 PLN otrzyma w gratisie freebeta o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Betfan kod promocyjny

Zwrot stawki za przegrany kupon u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u bukmachera Milenium jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy, że gracz zaznaczy opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Jak się okaże, że pierwszy kupon okazał się przegrany to bukmacher Milenium dokona zwrotu stawki, a maksymalnie można otrzymać 150 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium codziennie oferuje graczom promocję Happy Hours, w której to zwiększa wygraną o 14%. Chcąc skorzystać z tej oferty wystarczy zagrać kupon w godzinach trwania akcji, a są one dostępne na stronie bukmachera Milenium.

Dodatkowo kupon musi spełniać poniższe warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna większe wygrane o 14% na zakłady z piłki nożnej
Następny artykuł500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.