Specjalna ofertę promocyjna wszystkim graczom, którzy obstawiają mecze. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą co najmniej trzy mecze, aby liczyć na większe wygrane.

Happy Hours w Fortunie.

Happy Hours w Fortunie.

A każdy z graczy na pewno znajdzie coś dla siebie, ponieważ obecnie mecze są rozgrywane w większości dyscyplin. A w szczególności w piłce nożnej oraz tenisie.

Na ta okazję bukmacher ww.eFortuna.pl w swojej akcji promocyjnej posiada akcję „Happy Hours „, w której gracze mogą liczyć na większe wygrane. A jest ona dostępna wyłącznie w takie dni, jak wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00

Obstawienie męczy bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna

Warunki wspomnianej akcji promocyjnej są bardzo proste. Bowiem bukmacher eFortuna dopuszcza wszystkie kupony AKO, na których muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia.

Każdy typ koniecznie musi pochodzić z oferty przedmeczowej lub „na żywo” jednak kurs nie może być mniejszy niż 1.30.

Bonus powitalny w eWinner

Po spełnieniu powyższych warunków ewentualną wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14%. A każdy z graczy ma prawo zagrać dowolna ilość kuponów w tej ofercie.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi na sam start ekstra środki w następujących postaciach:

  • gwarantowanych 20 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • bezpieczny kupon do 600 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego–> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest również warto, że cały proces założenia konta zajmie dosłownie kilka chwil.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane freebety za obstawienie meczy od Superbet
Następny artykuł30 PLN codziennie za obstawienie meczy od eWinner!
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.