Popularny bukmacher eFortuna nagradza wszystkich swoich graczami darmową gotówką za przegrane zakłady. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon w promocji „Poniedziałkowy Farciarz”, aby liczyć na dodatkową kasę.

Bonusy na obstawienie meczy od Fortuny do 90 PLN dla wszystkich typerów

Bonusy na obstawienie meczy od Fortuny do 90 PLN dla wszystkich typerów

Na brak zdarzeń na pewno nie można narzekać, ponieważ mecze rozgrywane są w większości dyscyplin. To sprawia, że każdy typer na pewno znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowo można skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Poniedziałkowy Farciarz”, która jest aktywna wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl. Do tej oferty nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ale należy mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie w następujące dni 10, 17, 24 i 31 stycznia.

Darmowe bonusy za aktywność:

Warunki promocji „Poniedziałkowy Farciarz” są bardzo proste i czytelne dla każdego. Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to dokonanie depozytu w wysokości minimum 30 PLN.

Następnie gracz musi zagrać kupon AKO, na którym muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia. Lecz wszystkie typy obowiązkowo muszą pochodzić z oferty LIVE.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

W przypadku, gdy jeden za faworytów zawiedzie typer otrzyma zwrot stawki, która może wynieść nawet 30 PLN. Istotne jest to, iż w każdy dzień trwania tej oferty można zagrać jeden kupon.

Nowy kod promocyjny w Fortunie 2022:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online z okazji Nowego Roku oferują wszystkim swoim nowym użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to typerzy mogą liczyć na:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu
  • premię równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN
  • Cashback do 600 PLN za pierwszą wpłatę

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna nagradza typerów za obstawienie meczy od Fortuny
Następny artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.