Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Betclic za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Pewny zakład w Betclic

Pewny zakład w Betclic

Śmiało można powiedzieć, że przed nami niezwykle ciekawy piaskarski weekend, w której to dojdzie do takich starć, jak m.in. Real Madryt vs Villareal, Bayern Monachium vs Augsburg, BvB va Bayer Leverkusen.

Każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Pewny zakład”, która jest aktywna do 23 maja do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać należy się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus 40 PLN za obstawianie meczy w Betclic Polska:

Zadaniem graczy w promocji „Pewny zakład” jest zagranie zakładu AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum cztery typy
  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej
  • kurs łączny nie może być mniejszy niż 5.00
darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki kuponu promocyjnego. Wynieść może ona nawet 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska:

Każdy z nowych użytkowników bukmachera Betclic Polska może skorzystać z bezpiecznego pierwszego kuponu. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacku wystarczy wpisać kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. W przypadku przegranej to typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie transmisja meczu Freiburg – Bayern Monachium w internecie? – 15 maja
Następny artykułTransmisja meczu Bayern Monachium – Augsburg na żywo w internecie – 22 maja
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.