Nie da się ukryć, że Betgames jest to obecnie hit internetu. Bukmacher STS posiada w swojej ofercie w pełni legalne gry karciane online, a można tam grać za prawdziwe pieniądze w takie gry, jak poker, wojnę oraz bakarat. W dodatku każdego tygodnia każdy użytkownik może liczyć n bonus do 25 złotych.

Legalny poker online w Polsce

Legalny poker online w Polsce

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a do tego wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN” składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. Jednak koniecznie trzeba mieć na uwadze, że do tej oferty gracze muszą się zapisać.

Dołączyć można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej oferty „Bezpieczne 25 PLN„, która znajduje się w sekcji „bonusy”.

Warto jest mieć na uwadze, że granie w gry karciane jest w pełni legalne w Polsce. W grach karcianych typerzy mogą obstawiać za prawdziwą gotówkę, ale i ją wygrać. Użytkownicy chociażby mogą grać w pokera. Jednak dostępne są jeszcze inne gry, jak chociażby wojna i bakaret.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO, których kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 2.00. Nie można również zapominać, że na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie typ z Betgames.

Gracz sam wybiera stawkę sobie zakładu, ale trzeba mieć na uwadze, że kupony zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczoe z tej oferty.

Użytkownik, który nie miał zbytnio szczęścia może liczyć na zwrot gotówki. Bowiem bukmacher STS na koniec każdego okresu rozliczeniowego dokona zsumowania stawek za przegrany zakłady, po czym przyzna premię 10% tej wartości:

Przykład: Łączna kwota za przegrane zakłady wyniosła 190 złotych. Na koncie gracza znajdzie się bonus o wartości 19 złotych.

Każdy gracz co tydzień może liczyć na zwrot stawki, który to maksymalnie może wynieść nawet 25 złotych.

polski bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Legalny bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus za darmo

Pewny zakład w STS na Betgames:

Inna z aktywnych promocji bukmachera STS na Betgames to „Pewne 20 PLN na Betgames„. Promocją objęty jest każdego dnia pierwszy zakład z gier karcianych, czyli poker online, wojny i bakarat.

Jendak należy mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdowac się wyłącznie kupony SOLO lub AKO, których to kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.90.

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Bukmacher STS oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to typerzy na start mogą otrzymać chociażby bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych.

Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma bonus równowartości wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 złotych.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE”. Należy mięć na uwadze, że gracz może wpisać te hasło w formularzu podczas zakładania konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na Ligę Mistrzów dla każdego gracza od bukmachera STS.
Następny artykułDarmowy bonus do 1229 złotych na start u bukmachera STS. Limitowany kod promocyjny.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.