Legalny bukmacher w Polsce TOTALBet oferuje graczom extra promocję, w której to zwiększa wygrane graczom o 14%. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, na którym muszą być minimum trzy zdarzenia, aby liczyć na większa ofertę.

Bonus za obstawienie meczy

Bonus za obstawienie meczy

Promocja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera TOTALBet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu

Typerzy, z tej akcji mogą skorzystać do dnia 9 lutego do godz. 23:59. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba zgłaszać, ani się zapisywać.

Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą pochodzić zdarzenia, jedynie wykluczone są typy ze sportów wirtualnych.

betclic online darmowy bonus 2020
Betclic legalny bukmacher online w Polsce

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na zakładzie nie może być mniejszy niż 1.20. Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość zakładów. Należy jednak mieć na uwadze, że z tej akcji są wykluczone kupony zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher TOTALBet automatycznie zwiększy wygraną graczom o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony jako wygrany.

TOTALBet bonus bez wpłaty własnej

Użytkownik, który dokona rejestracji konta u bukmachera TOTALBet i poprawnie przejdzie proces weryfikacji danych otrzyma w gratisie freebet o wartości 10 złotych.

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher TOTALBet oferuje graczom najwyższy bonus za pierwszy depozytu, bowiem można otrzymać nawet 5 000 złotych!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremia 100% dla graczy za obstawienie meczy od bukmachera Fortuna.
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 45.000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.