W sobotę 7 listopada odbędzie się gala KSW 52, gdzie to dojdzie do takich pojedynków jak chociażby Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej o połowę!!

KSW 52 darmowe bonusy bukmacherskie

KSW 52 darmowe bonusy bukmacherskie

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał typer minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach 5.12 od godz. 01:00 do 7.12 do godz. 17:00. Jednak warto jest wiedzieć, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się jedynie kupony wielozdarzeniowe, które:

  • mają dokładnie trzy zdarzenia
  • wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty bukmachera na KSW 52
  • kwalifikują się wyłącznie zdarzenia przedmeczowe
  • kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.50
  • stawka kuponu to 44 PLN

Podczas gali KSW 52 ciekawych pojedynków nie zabraknie, ponieważ przed nami takie starcia jak chociażby Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger.

polski bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Legalny bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus za darmo

Zagrany kupon przez gracza jak okaże się przegrany, a spełnia powyższe warunki promocji to legalny bukmacher STS przyzna freebet o wartości 22 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera. Aplikacja STS również jest brana pod uwagę przy konkursie tego bukmachera.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje swoim graczom pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać takie bonusy jak chociażby freebet o wartości 29 PLN bez dokonania żadnej wpłaty.

Poza tym po dokonaniu pierwszego depozytu, gracze mogą liczyć na darmowe środki równowartości wpłaty, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Chcąc dokonać odblokowania tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że jest to jedyna opcja, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus u bukmachera BetClic na „Black Friday”
Następny artykułKonkurs z nagrodami u bukmachera BetClic. Pula nagród 10 000 PLN
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.