Bukmacher BetClic oferuje graczom promocję „Piłkarski Jackpot”. Wystarczy wytypować poprawnie osiem pojedynków PKO Ekstraklasy, aby oprócz wygranej otrzymać extra bonus. Pula nagród to, aż 10 000 PLN.

BetClic Extra bonusy bukmacherskie

BetClic Extra bonusy bukmacherskie

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich klientów legalnego bukmachera BetClic Polska, którzy posiadają aktywne konto oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Z tej akcji bukmacher może skorzystać do 13 grudnia 2019 r. 18:00. Należy mieć na uwadze fakt, że to tej promocji gracz musi się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie kupony wielokrotne, na którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na zmagania dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy.

Oddane typy muszą być z oferty podstawowej, czyli „1 x 2”, wygrana gospodarzy/gości lub remis.

polski bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Legalny bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus za darmo

Przed nami starcia chociażby pomiędzy takimi zespołami jak Legia Warszawa vs Wisła Płock, Śląsk Wrocław vs Lech Poznań, Wisła Kraków vs Pogoń Szczecin.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie dziesięć kuponów. Stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Użytkownicy, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki promocji, a do tego zakład został rozliczony jako wygrany oprócz wygranej, gracze podzielą między sobą 10 000 PLN bonusu.

Darmowy aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic

Popularny w Polsce legalny bukmacher BetCLic nowym graczom oferuje bonus powitalny w postaci Cashbacku. Wystarczy, żeby gracz wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Jak zagrany kupon okaże się przegrany to można powiedzieć, że strata będzie żadna, ponieważ bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Typer maksymalnie może otrzymać 510 PLN. Natomiast jak okaże się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKSW 51: Darmowy bonus od legalnego bukmachera STS
Następny artykułBukmacher Fortuna. Darmowy bonus na skoki narciarskie 2020
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.