Bukmacherzy, którzy legalnie działają w Polsce, m.in. Fortuna, BetFan, STS oraz BetClic oferuje graczom ciekawe pakiety powitalne już na sam start. Użytkownicy mogą otrzymać darmowe środki na grę i to bez żadnego depozytu, czy chociażby po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymać premię.

Bonusy powitalne 2020

Bonusy powitalne 2020 legalnych bukmacherów online

Trzeba jednak mieć na uwadze to, że chcąc skorzystać z pakietów powitalnych gracze muszą koniecznie wpisać odpowiedni kod promocyjny podczas rejestracji konta. Poniżej znajdziesz ich pełną listę.

Fortuna: Freebet 20 PLN + zakład bez ryzyka do 115 PLN + bonus do 1000 PLN

Można śmiało powiedzieć, że bogaty pakiet startowy nowym graczom oferuje bukmacher Fortuna. Użytkownik, który dokona rejestracji konta i wpisze kod promocyjny „BETONLINE” otrzyma za darmo premię w wysokości 20 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na kolejne bonusy. Na koncie gracza znajdą się kwota równowartości wpłaty, aż do 1000 PLN. Pierwszy zakład poza tym jest objęty Cashbackiem, aż do 115 PLN.

darmowy gotówka na grę bez wpłaty

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Warto jest mieć na uwadze fakt, że trzy pierwsze depozyty u bukmachera BetFan są objęte promocją. Wspomniany operator przyznaje darmowe środki równowartości depozytu.

Za każdą z trzech wpłat na konto gracza może trafić 1000 PLN. Łącznie gracz może otrzymać 3000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

W dodatku pierwszy kupon u tego operatora jest objęty cashbackiem. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki do 100 PLN.

Gracze, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetFan bez żadnych limitów i ograniczeń mogą grać bez podatku. Wystarczy jedynie zawrzeć zakład AKO z minimum trzema zdarzeniami, a kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.45.

Typer z powyższych bonusów będzie mógł skorzystać pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETFAN” w formularzu rejestracyjnym.

polski bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Legalny bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus za darmo

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN

Jeden z najpopularniejszych bukmacher w Polsce, czyli STS oferuje graczom bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. Te środki znajdą się na konie gracza pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty otrzyma natomiast premie o wartości wpłaty, aż do 1200 PLN. To najlepsza obecnie promocją jaką bukmacher STS zaoferował swoim graczom.

BetClic: Zakład bez ryzyka do 510 PLN

Legalny bukmacher w Polsce BetClic oferuje każdemu nowemu graczowi pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta.

Wówczas, jak zakład okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, aż do 510. W przypadku wygranej gracz otrzyma całą kwotę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułPremia 20 PLN bez depozytu i specjalny bonus do 5000 PLN u bukmachera TotalBet
Następny artykułBonus 30 PLN za obstawienie meczy od STS
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.