Legalny bukmacher Superbets zmniejsza ryzyko przegranej wszystkim swoim graczom. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Bonusy co weekend za obstawienie meczy od Superbet

Bonusy co weekend za obstawienie meczy od Superbet

A śmiało trzeba powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawy weekend piłkarski, bowiem ruszają czołowe ligi europejskie. A będziemy mogli emocjonować się meczami chociażby w Premier League, Ligue 1, Bundeslidze, czy też PKO Ekstraklasie.

Natomiast legalny bukmacher www.Superbet.pl oferuje typerom akcję promocyjną „Superbets na weekend – Bez ryzyka 20 PLN każdego dnia!”, która jest dostępna zawsze w każdy piątek, sobotę i niedzielę.

60 PLN co weekend od Superbet

Warunki akcji promocyjnej „Superbets na weekend – Bez ryzyka 20 PLN każdego dnia!” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO, AKO lub SuperBets, na którym to muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Dodatkowo stawka zakładu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Bonus powitalny w eWinner

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to typer nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć w KAŻDY dzień trwania tej akcji na bonus o wartości 20 PLN. Natomiast na przestrzeni weekendu na konto typera może trafić nawet 60 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Superbet?

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta u bukmachera Superbet i wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE na sam start może skorzystać z limitowanego pakietu powitalnego, w którym to na start można liczyć na niżej wymienione bonusy. W Superbet rejestracja jest ekstremalnie łatwa i trwa nie więcej jak minutę.

Już na sam start typer otrzyma freebet o wartości 34 PLN. Dodatkowo gracz może skorzystać z bonusu od pierwszej wpłaty do 200 PLN, a także zwrot za przegrane pierwsze kupony do 1300 PLN.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

Poprzedni artykułBonusy na PGE Ekstraligę w eWinner. 75 PLN dla typerów
Następny artykułLegalny bukmacher eFortuna zwiększa wygrane o 14%.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.