Legalny bukmacher Fuksiarz PL zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom i to bez żadnych limitów. Wystarczy typować mecze, aby w przypadku liczyć na zwrot stawki.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz

Promocja „Cashback bez limitu. Nawet 500 PLN” jest dostępna wyłącznie u legalnego bukmachera www.Fuksiarz.pl. Chcąc dokonać aktywacji bezpiecznego zakładu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i obstawienie meczy. Warto jest wiedzieć, że do wspomnianej promocja nie należy nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać.

500 PLN za obstawienie meczy od Fuksiarz

Wystarczy jedynie zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym mogą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie legalny bukmacher Fuksiarz posiada w swojej ofercie. Lecz kurs typu KAŻDEGO typu znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00.

Jeśli zakłąd okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Jeśli zakład będzie przegrany użytkownik otrzyma zwrot stawki. Wysokość bonusu uzależniona jest jedynie od jednej rzeczy. A mianowicie ilości typów na kuponie:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki
Bonus powitalny w eWinner

Cashback BEZ LIMITU to gwarancja dodatkowych środków na każdym przegranym kuponie. I co jest ważne nie ma limitów co do zagranych zakładów.

W przypadku, gdy gracz otrzyma zwrot te środki będzie mógł wypłacić i to bez żadnego obrotu! Najwyższa wartość na jaką może liczyć każdy z graczy to nawet 500 PLN.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna rozdaje bonusy za obstawienie meczu. Pula nagród 20 000 PLN
Następny artykułBonusy na europejskie puchary od eWinner. Pewne 90 PLN dla graczy
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.