Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom na zmagania w piłkarskiej Lidze Mistrzów, Lidze Europy oraz Lidze Konferencji oferuje bukmacher Betclic. Wystarczy zawrzeć zakład AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na dodatkowe 40 PLN.

Bonus 40 PLN za obstawienie meczy do Betclic

Bonus 40 PLN za obstawienie meczy do Betclic

Niewątpliwie nas najbardziej emocjonujące mecz w najbliższych dniach pomiędzy Napoli z Legią Warszawa. Jednak innych dosyć ciekawych konfrontacji, jak m.in. Benfica vs Bayern Monachium, Manchester United vs Atalanta, PSV vs Monaco.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana akcja aktywna jest do 21 października do godziny 23:59

40 PLN za obstawienie meczy

Warunki promocji „Pewny zakład” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń. Wszystkie typy koniecznie muszą być ze zdarzeń z piłkarskiej Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Do tego kurs łączny nie może być mniejszy niż 4.00.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku, gdy na kuponie będzie jeden błąd typer otrzyma zwrot 100% stawki do 40 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic PL online oferują wszystkim graczom na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzi pierwszy ubezpieczony kupon. Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic rozdaje nagrody za aktywność dla graczy. 200 PLN za obstawienie meczy
Następny artykułEkspert + to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w Fortunie
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.