Każdy fan gier karcianych, jakie dostępne są w usłudze STS Betgames może liczyć na dodatkowe środki oczywiście poza wygraną. A mianowicie gracz może otrzymać nawet premię o wartości do 50 PLN.

Wygrywaj więcej w gry karciane u bukmachera STS. Bonus do 50 PLN dla graczy

Wygrywaj więcej w gry karciane u bukmachera STS. Bonus do 50 PLN dla graczy

Nie da się ukryć, że sporą popularnością cieszy się usługa STS Betgames, w którą gra codzienna spora rzesza fanów. W sumie nie można dziwić się sporym zainteresowaniem, ponieważ legalnie i co najważniejsze za prawdziwe pieniądze można grać chociażby w pokera na żywo.

W najbliższych dniach dodatkowo każdy gracz korzystający z usługi Betgames może skorzystać również z promocji „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie”, która dostępna jest do 19 lipca do godz. 23:59.

Wystarczy grać w gry, jakie dostępne są w usłudze Betgames, aby otrzymać dodatkowe środki poza oczywiście wygraną. Jednak użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty obowiązkowo musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Nadmienić jest warto, że ten proces nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu.

STS Betgames – bonus na grę dla graczy:

Dodać jest warto, że w ramach promocji „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie” wszyscy użytkownicy, którzy dołączą do tej oferty mogą liczyć na dodatkowe środki. Na konta graczy może trafić bonus do 50 PLN do wykorzystania na grę.

W wspomnianej akcji biorą wyłącznie udział kupony SOLO, które muszą spełniać jeszcze następujące warunki:

  • kurs minimalny zdarzenia to 2.00
  • wyłącznie typy z Betgmes, czyli gier karcianych, jak poker, wojna i bakarat
darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Po zakończeniu promocji bukmacher STS dokona zsuwania stawek za wszystkie kupony i przyzna następnie bonus 10% kwoty wygranych zakładów:

Przykład: Suma trafionych kuponów wyniosła 350 PLN. Dodatkowo gracz otrzyma premię o równowartości 35 PLN.

Dodać trzeba również fakt, że wszyscy użytkownicy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej mogą otrzymać jeden bonus do 50 PLN.

Kod bonusowy w STS 2020:

Nie można zapominać, że zakłady bukmacherskie STS w ramach najnowszego pakietu powitalnego na start mogą otrzymać nawet łączny bonus o wartości 1229 PLN.

  • pewne 29 PLN za dokonanie rejestracji konta. Te środki znajdą się na koncie użytkownika bez dokonania żadnej wpłaty
  • premia równowartości pierwszego depozytu, aż do 1200 PLN.

Nie można zapominać, że powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod jednym warunkiem. A mianowicie wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 PLN dla graczy za obstawienie Formuły 1 od STS
Następny artykułFortuna bonus powitalny 2230 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.