Jeszcze tylko dzisiaj, tj. w sobotę 5 października można liczyć na darmowy bonus od bukmachera STS za przegrzany kupon, na którym będą znajdować się same zdarzenia z GP Polski w żużlu.

STS darmowy bonus na GP Polski w żużlu

STS darmowy bonus na GP Polski w żużlu

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do soboty 5 października do godz. 15:00. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki promocji w STS są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się dokładnie TRZY zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera STS na GP Polski w żużlu.

Należy jednak pamiętać, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 21 PLN. Jednak należy pamiętać, że bukmacher STS wykluczona automatycznie kupony zagrane za środki bonusowe.

darmowy gotówka na grę bez wpłaty

Jeśli zagrany przez gracza kupon okaże się przegrany, a spełnia powyższe warunki promocji to bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 10 PLN.

Należy pamiętać, że każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać jeden bonus.

STS: Darmowy kod promocyjny

Gracz, który podczas rejestracji konta na stronie bukmachera STS.pl, wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma w zamian darmowy bonus o wartości 29 PLN bez dokonania wpłaty własnej.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na bonus równowartości wpłaty. Na konto typera może trafić 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS daje 20 PLN na karty online! Betgames bez ryzyka!
Następny artykułCashback na kupony siatkówki. Betclic oddaje do 500 zł!
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.