Bukmacher Fortuna posiada promocję, w której to zwiększa wygrane graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się zdarzenia z piłki nożnej, aby liczyć na większa wygraną.

Fortuna „Happy Hours”

Fortuna „Happy Hours”

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w każdy piątek, kiedy rozgrywane są pojedynki PKO Ekstraklasy w piłę nożną. Najbliższa okazja do jej skorzystania jest już dzisiaj, czyli 25 października.

Gracz, chcąc liczyć na większa wygraną musi zagrać kupon w godzinach 17:00 – 18:00, a także dodanie do niego bonusu kursowego „Happy Hours„. To sprawi, że dany kupon automatycznie jest zapisany do tej akcji.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Na kuponie musza znajdować się minimum trzy zdarzenia, ale każdy typ musi pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Kupon musi zostać zagrany za co najmniej 20 PLN.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera Fortuna o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim nowym graczom na start następujący pakiet powitalny: freebet bez depozytu 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie, bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Dzięki czemu bukmacher Fortuna dokona automatycznie pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWielka Gra Betclic. Konkurs z pulą 15.000 zł!
Następny artykułLegalny bukmacher Milenium kod promocyjny na start
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.