W związku z 70. Turniejem Czterech Skoczni bukmacher eFortuna online przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to typerzy za obstawienie skoków narciarskich mogą liczyć na pewne bonusy.

Darmowe bonusy od Fortuny od bukmachera Fortuna

Darmowe bonusy od Fortuny od bukmachera Fortuna

Owszem Polacy niewątpliwie liczą na dobry występ naszych rodaków, jak Stocha, czy też Żyły. Jednak z drugiej strony Biało – Czerwoni od początku sezonu nie prezentują swojej najwyższej dyspozycji.

Natomiast legalny bukmacher www.eFortuna.pl oferuje limitowaną ofertę promocyjną „4 Skoki Po Bonus” podczas to, której nagradza swoich aktywnych graczy. Ta oferta jest dostępna wyłącznie w dniach 29 grudnia oraz 1, 4 i 6 stycznia.

40 PLN za obstawienie skoków narciarskich

Bukmacher eFortuna PL w promocji „4 Skoki Po Bonus” dopuszcza wyłącznie zakłady SOLO, AKO lub MAXIOMBI, na których muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty LIVE ze skoków narciarskich. Natomiast stawka kuponu promocyjnego nie może wynosić mniej niż 20 PLN.

To wszystko sprawia, że jeśli gracz zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na dodatkową kasę:

  • 1 kupon za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami = bonus 10 zł w punktach FKP
  • 2 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 2 różne dni = bonus 20 zł w punktach FKP
  • 3 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 3 różne dni = bonus 30 zł w punktach FKP
  • 4 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 4 różne dni = bonus 40 zł w punktach FKP
darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłąd został rozliczony na konto gracza i tak trafią środki.

Kod promocyjny w Fortunie 2022:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online dopuszcza wszystkim nowym użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to typerzy mogą liczyć na:

  • Zakład bez ryzyka do 600 zł
  • Bonus 100% od drugiego depozytu aż do 2100 zł
  • 20 PLN za pełną rejestrację na start

Wyżej wymienione bonusy będą dostępne graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEkspert + to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w Fortunie
Następny artykułLegalny bukmacher eFortuna zmniejsza przegrane graczom za obstawienie meczy
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.