Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którym to na start każdy typer może otrzymać nawet 2230 PLN. Pod warunkiem, że wpisze specjalny kod promocyjny, który znajduje się poniżej w artykule.

Fortuna kod promocyjny na start

Fortuna kod promocyjny na start

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher Fortuna zmienił pakiet powitalny. Obecnie wszyscy użytkownicy już na sam start mogą otrzymać, następujące środki 20 PLN za dokonanie rejestracji, zakład bez ryzyka do 210 oraz premię równowartości pierwszego depozytu 2000 PLN.

Pierwsza czynność, jaka jest wymaga od graczy w ramach tej oferty jest to dokonanie rejestracji konta. Wykonać to można jedynie na stronie www.eFortuna.pl. Proces zakładania konta jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ w formularzu rejestracyjnym wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

Kod bonusowy u bukmachera Fortuna:

Bardzo ważny krok, jaki trzeba wykonać w ramach tej oferty jest to wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher eFortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Po poprawnej weryfikacji danych użytkownik trzyma darmowe 20 PLN do wykorzystanie na zakłady bukmacherskie. Środki znajdą się na koncie gracza bez wpłaty własnej.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Premia za pierwszy depozyt. Extra środki dla typerów

Poza tym wszyscy użytkownicy mogą liczyć na darmowe środki już na sam początek. Wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać premię jej równowartości:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 1200 PLN. Taka sama wartość, ale w formie środków bonusów trafi na jego konta. Łącznie gracz będzie posiadał 2400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na uwadze warto jest mieć to, że maksymalny bonus, jaki może trafić do użytkownika to, aż 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN w Fortunie

Warto jest mieć na uwadze, że pierwszy zakład u bukmachera Forutna jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Wystarczy zawrzeć dowolny zakład: SOLO, AKO czy MAXIKOMBI, na którym będą znajdować się zdarzenia z oferty wspomnianego bukmachera. Jeśli zakład okaże się wygrany to super, na konto typera trafi cała kwota. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot gotówki, a maksymalnie może ona wynieść 210 PLN.

Gra bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna oferuje wszystkim użytkownikom nowe zasady promocji „Happy Hours”. Dostępna ona jest bez przerwy przez całą dobrą.

Chcąc grać bez podatku wystarcz obstawiać zakłady AKO lub MAXIKOMBI, na których będą znajdować się będą minimum trzy zdarzenie, które to typy będą pochodzić z oferty przedmeczowej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGry karciane online w STS. Wygrywaj więcej.
Następny artykułBonus co tydzień do 100 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.