Na sobotę jak i niedzielę zaplanowano spotkania finałowe podczas turnieju singli mężczyzn jak i kobiet podczas Wimbledonu. W związku z tymi pojedynkami bukmacher Forbet oferuje swoim graczom promocje, w której to jeżeli się okaże, że kupon został rozliczony jako przegrany to otrzyma zwrot 100% stawki.

Bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na finały Wimbledonu

Bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na finały Wimbledonu

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmacher Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest użytkownikom do 13 lipca do godz. 14:00.

Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagraniu kuponu, na którym będą znajdować się tylko dwa mecze Halep vs S. Wiliams oraz Djoković vs Federer.

Typ jaki znajdzie się z tych spotkań na kuponie jest dowolny, ale należy pamiętać, że kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50. Natomiast kurs łączny kuponu musi wynieść minimum 2.50.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 199 PLN.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Warto jest wiedzieć, że kupony zagrane za środki bonusowe oraz zawarte systemem są automatycznie wykluczone z tej akcji.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany otrzyma od bukmacher zwrot całej stawki! Zwrot trafi na konto gracza w formie środków bonusowych najpóźniej w poniedziałek 15 lipca do godz. 16:00.

Pakiet powitalny bukmachera Forbet

Operator Forbet posiada ciekawą ofertę powitalną, w której to zwiększa trzy pierwsze depozyty. W zamian można otrzymać bonus nawet do 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowo użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego, a w zamian bukmacher przyzna bonus 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach
Następny artykułBetClic bonus powitalny 2019. 100% do 1000 PLN dla nowych graczy!
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.