W związku z pojedynkiem w ramach EURO 2020 pomiędzy Polską z Słowacją bukmacher STS przygotował specjalną akcję promocyjną, w której zmniejsza przegrane swoim graczom.

Pewne 100 PLN na mecz Polska – Słowacja

Pewne 100 PLN na mecz Polska – Słowacja

Śmiało można powiedzieć, że na pojedynek pomiędzy Polską z Słowacją czeka większość kibiców Biało – Czerwonych. Pomimo, że gra naszej kadry na pewno nie porywała w ostatnim czasie. Jednak liczymy niewątpliwie na przebudzenie naszego zespołu.

Z tej okazji legalny bukmacher STS, który oferuje akcję promocyjną „Bezpieczne 100 PLN LIVE”. Każdy z graczy, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bezpieczne 100 PLN na mecz Polska – Słowacja

Zadaniem typerów w promocji „Bezpieczne 100 PLN” jest zawarcie kuponu pojedynczego lub wielozdarzeniewego, na którym to musi znajdować się dowolny typ na mecz z oferty LIVE na pojedynek pomiędzy Polską z Słowacją.

Bonus bez wpłaty własnej w Superbet

W przypadku przegranej każdy z graczy otrzyma bonus w wysokości 50% stawki, a maksymalnie może to wynieść nawet 100 PLN. Takie bonusy na Euro 2020 Polski bukmacher STS przygotowuje na bieżąco.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można otrzymać nawet darmowe 1229 PLN pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Pierwszy bonus o wartości 29 PLN trafi na konto gracza po dokonaniu depozytu. Natomiast po dokonaniu wpłaty gracz otrzyma premie jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS zwiększa wygrane typerom za obstawienie meczy
Następny artykuł15 000 PLN dla graczy za typowanie sportów wirtualnych od STS
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.