Bukmacher eForutna nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy w promocji „Ekspert +” za typowanie meczy eliminacyjnych do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Należy poprawnie wytypować dziesięć meczy, aby otrzymać dodatkową kasę. A jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Fortuny

20 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Fortuny

Warto jest dodać, że przed nami bardzo ciekawe spotkania w ramach eliminacji do MŚ 2022 w piłce nożnej. Bowiem dojdzie do kilku emocjonujących starć, jak m.in. Włochy vs Szwajcaria, Grecja vs Hiszpania, Urugwaj vs Argentyna, czy też Paragwaj vs Chile.

Typer, który chce włączyć się w walkę o 20 000 PLN koniecznie musi mieć na uwadze, że jest ona aktywna na stronie www.eFortuna.pl i trwa wyłącznie do 11 listopada do godziny 18:00.

Ekspert + w Fortunie:

Promocja „Ekspert +” polega na zagraniu kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO za co najmniej 5 PLN, na którym to zakładzie muszą znajdować się następujące mecze:

  • Azerbejdżan – Luksemburg
  • Armenia – Macedonia Płn.
  • Rumunia – Islandia
  • Słowacja – Słowenia
  • Grecja – Hiszpania
  • Włochy – Szwajcaria
  • Austria – Izrael
  • Bośnia i Herc. – Finlandia
  • Paragwaj – Chile
  • Urugwaj – Argentyna
darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Istotne w tym wszystkim jest to, aby na każde z tych starć oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które to muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali te pojedynki to oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkową kasę. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie 2021:

Bukmacher eFortuna online w swoim pakiecie powitalnym oferuje graczom chociażby darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, aż do 600 PLN.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod jednym prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 40 PLN za typowanie mecz od Betclic
Następny artykułFortuna nagradza typerów za obstawienie meczy od Fortuny
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.