Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eFortuna online. Typerzy za typowanie UFC 271 mogą liczyć na darmowe środki, a jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN za obstawienie UFC 271 w Fortunie

20 000 PLN za obstawienie UFC 271 w Fortunie

Śmiało można powiedzieć, ze gale UFC cieszą się zawsze sporą popularnością. I tak na pewno będzie i tym razem. Tym bardziej, że przed nami dosyć ciekawe walki, jak m.in. Adasanya vs Whittaker, Lewis vs Tuivasa, Cannonier vs Brunson, Knight vs Grishsin.

Dodatkowo każdy użytkownik typujące te walki może liczyć na dodatkową kasę w promocji „Ekspert +”, która jest aktywna wyłącznie do 12 lutego do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać należy się do niej zapisać na stronie www.eFortuna.pl.

UFC 271: Bonusy dla typerów

Warunki wspomnianej promocji są bardzo proste. A mianowicie wystarczy zagrać kupon AKO, na którym to muszą znajdować się same walki z UFC 271:

  • Arlovski – Vanderaa
  • Haqparas – Green
  • Knight – Grishsin
  • Hernandez – Moicano
  • Cannonier – Brunson
  • Lewis – Tuivasa
  • Asesanya – Whittaker
Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –> BETONLNE

Istotne jest niewątpliwie to, że muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej i być w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali powyższe konfrontacje oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkowe środki. A dokładnie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN!

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra kasę.

Już za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez depozytu. Dodatkowo pierwszy zakłąd jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN. A warto wiedzieć, że to nie wszystko. Bowiem po dokonaniu drugiej wpłaty gracz otrzyma jej równowartość do 2100 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. I trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic zwraca podatek za typowanie meczy z tenisa
Następny artykułNagrody dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy. Pula nagród 20 000 PLN
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.