Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to łącznie na konto gracza może trafić nawet 1185 PLN w formie środków bonusowych. Jednak to wszystko przy użyciu limitowanego hasła promocyjnego, a znajduje się ono poniżej w artykule.

eFortuna najnowszy kod promocyjny na start.

eFortuna najnowszy kod promocyjny na start.

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera eFortuna. Chcesz skorzystać z tej akcji? To pamiętaj, że nie musisz nigdzie się do niej zapisać, ani zgłaszać.

Wystarczy, że w pierwszej kolejności dokonasz rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl w czasie trwania tej oferty, czyli od 5 do 7 czerwca do godz. 23:59. Proces założenia konta nie zajmie zbyt wiele problemów, bowiem wystarczy podać tam trzeba swoje podstawowe dane.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera eFortuna?

Na uwadze trzeba mieć to, żeby skorzystać z pakietu powitalnego obowiązkowo gracz musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć również to, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Typer, który przejdzie poprawnie weryfikację danych w zamian otrzyma pewne 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Nadmienić trzeba fakt, że nie trzeba dokonywać nawet minimalnej stawki, aby otrzymać te środki.

betclic online darmowy bonus 2020
Betclic legalny bukmacher online w Polsce

Extra bonus za depozyt w eFortunie:

Gracze, którzy dokonają pierwszego depozytu otrzymają premię jej równowartości, która maksymalnie może wynieść nawet 1000 PLN.

W dodatku w ramach najnowszego pakietu powitalnego użytkownicy, którzy dokonają wpłaty w wysokości co najmniej 50 PLN będą mogli liczyć na dodatkowe extra środki. Bowiem wówczas na konto gracza trafi dodatkowe 50 PLN.

Zakład bez ryzyka u legalnego bukmachera eFortuna:

Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom, którzy dokonali pierwszego depozytu zakład bez żadnego ryzyka.

Wystarczy zawrzeć kupon SOLO lub AKO, jak okaże się on wygrany, to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS rozdaje bonusy dla graczy za obstawienie meczy
Następny artykułSTS zakład bez ryzyka do 230 PLN dla graczy z specjalnym kodem promocyjnym.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.