Bukmacher LvBet przeprowadza konkurs esportowy wśród swoich graczy na takie gry jak: CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory. Jest niewątpliwie o co walczyć, ponieważ nagrody są niezwykle ciekawe i przyznawane w połowie i na koniec turnieju. Nagroda główna to komputera G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

LvBet: Konkursy z nagrodami 2019

LvBet: Konkursy z nagrodami 2019

Udział w tym konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty,

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Należy jednak pamiętać, że konkurs dostępny jest graczom w dniach od 15 listopada do 15 grudnia 2019.

Konkurs polega na zdobycia punktów do klasyfikacji, a są one naliczane w następujący sposób:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Bukmacher LvBet dopuszcza w tym konkursie kupony SOLO i AKO, których kurs musi wynieść minimum 1.50.

Na zakładzie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty esportowej na rozgrywki CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory. Oddane typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 10 PLN, ale z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

polski bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Legalny bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus za darmo

W ramach tego konkurs bukmacher LvBet nagrodzi graczy na dwóch etapach.
Pierwszy zostanie zakończony w połowie konkursu, a nagrody na typ etapie trafią do dziesięciu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Nagrody zostaną przyznane w formie bonusów. Do zwycięzcy trafi 800 PLN.

PozycjaBonus
1 Miejsce800 PLN
2 Miejsce600 PLN
3 Miejsce400 PLN
4-6 Miejsca300 PLN
7-10 Miejsca200 PLN

Natomiast w klasyfikacji generalnej na koniec turnieju nagrody są już bardziej okazałe. Nagroda główna to komputera G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy! Łącznie nagrody trafią d dziesięciu typerów.

PozycjaNagroda
1 MiejsceKomputer G4M3R 500 i5 o wartości 5500 PLN
+ dodatki
2 MiejsceMonitor Samsung C24FG73FQUX Curved
o wartości 1000 PLN + klawiatura i mysz o wartości 860 PLN
3 MiejsceKlawiatura Razer Black Widow + mysz RazerDeathAdder o wartości 8 60 PLN
4-6
Miejsca
Słuchawki: Steelseries Arctis 3 bluetooth
7-10
Miejsca
Mysz: Razer Deathadder

Aktualny kod promocyjny u bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet oferuje graczom na start pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać: freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego gracz musi koniecznie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bonus powitalny automatycznie zostanie aktywowany przez bukmachera.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus na mecz Izrael – Polska od bukmachera STS
Następny artykułDarmowy bonus u bukmachera BetClic na „Black Friday”
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.