Bukmacher TOTALBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%, na kupony z Ekstraklasy. Wystarczy dodać jedno zdarzenia ze zmagań PKO Ekstraklasy, aby wygrana była większa.

Darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty własnej u bukmachera TOTALBet.

Darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty własnej u bukmachera TOTALBet.

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 22.07.2019 do godziny 20:00. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny jest to zagranie kuponu AKO, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Jednak należy pamiętać, że JEDNO z nich musi pochodzić ze zmagań PKO Ekstraklasy, a musi to być inny niż wynik meczu 1×2. Pozostałe zdarzenia mogą pochodzić zarówno z piłki nożnej jak i innych dyscyplin.

Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia na żywo jak i z oferty przedmeczowej, ale kurs każdego z tych zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.25.

Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia będące na kuponie muszą zostać rozliczone do dnia 22.07.2019 do godziny 23:59.

Stawka zarówno minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez tego operatora.

Z promocji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony z wykorzystaną opcją Total Boost.

Kod promocyjny u legalnego bukmachera BetClic

Każdy gracz może skorzystać wielokrotnie z tej promocji, ale jedynie w okresie jej trwania.

Bukmacher TOTALBet promocja na start bez wpłaty własnej

Warto jest pamiętać, że bukmacher TOTALBet należy to tych operatorów, którzy oferują swoim graczom darmowy bonus na start i bez dokonania wpłaty.

Wystarczy dokonać rejestracji konta i przejść proces weryfikacji danych, a bukmacher przyzna darmowe środki na grę.

Poza tym ten gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowy bonus jego równowartości. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!
Następny artykułBukmacher BetClic: Darmowy bonus 60 PLN za trafione kupony
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.