Przez nami „Black weekend” z tej okazji bukmacher BetClic oferuje promocję swoim graczom, w której to zwraca podatek i to niezależenie od rozliczania kuponu. Każdy gracz maksymalnie może otrzymać z jednego kuponu bonus o wartości 100 PLN.

Kupony bez podatku u bukmachera 2019

Kupony bez podatku u bukmachera 2019

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa wyłącznie w dniu 29 listopada od godz. 00:00 do 23:59. Użytkownik, które chce wziąć w niej udział koniecznie musi się do niej zapisać. Można tego dokonał tylko na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Black weekend”.

W ramach tej akcji kwalifikują się zarówno kupony SOLO jak i AKO, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.50. Gracz może wybrać zdarzenia przedmeczowej jak i LIVE z każdej dyscypliny z oferty bukmachera BetClic.

polski bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Legalny bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus za darmo

Stawka minimalna kuponu to 1 PLN. Maksymalna nie jest określona, ale warto jest wiedzieć, że w ramach tej akcji z każdego kuponu gracz może otrzymać zwrot maksymalny w wysokości 100 PLN.

Nagroda w tej promocji to zwrot 12% podatku

Przykład: Gracz postawił kupon za 500 PLN otrzyma bonus w wysokości 60 PLN.

Warto jest wiedzieć, że w Betclic bonus znajdzie się na koncie gracza niezależenie od tego jak zakład został rozliczony! Poza tym każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów w tej promocji.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Każdy nowy gracz, który wpisze kod promocyjny „KOD510” w formiarzu rejestracyjnym u bukmachera BetClic może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka.

Zagrany zakład jeśli okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast w przodku przegranej gracz może liczyć na zwrot 100% stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułE-sport: Konkurs z nagrodami dla najlepszych typerów u bukmachera LvBet
Następny artykułKSW 51: Darmowy bonus od legalnego bukmachera STS
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.