Legalny bukmacher STS oferuje graczom promocję na zbliżające się spotkania eliminacyjne. W sobotę 16 listopada swoje spotkanie rozegra reprezentacja Polski, która zmierzy się na wyjeździe z Izraelem. Z okazji tego wydarzenia legalny bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której zmniejsza ryzyko przegranej.

Bonus na mecz Izrael – Polska od bukmachera STS

Bonus na mecz Izrael – Polska od bukmachera STS

Oferta skierowana jest to każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać do 16 listopada do godz. 20:45. Warto jest wiedzieć, ze swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać.

Podstawowy, a zarazem konieczny warunek tej promocji jest to zagranie kuponu:

  • SOLO: może na nim znajdować się wyłącznie zdarzenie specjalne „Lewandowski strzeli bramkę & over 2,5 bramki w meczu”
  • AKO: oprócz zdarzenia specjalnego „Lewandowski strzeli bramkę & over 2,5 bramki w meczu” mogą na kupnie być inne typy. Jednak wszystkie muszą zostać rozliczone do 17 listopada do godz. 23:59.

Kupon promocyjny musi zostać zawarty za kwotę równą 21 PLN. W przypadku zagrania kuponu za środki bonusowe automatycznie jest on wykluczony z promocji.

polski bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Legalny bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus za darmo

Bonus bez depozytu w STS o wartości 10 PLN trafi na konto gracza pod warunkiem, że zakład specjalny został rozliczony jako przegrany. Natomiast w kuponie wielozdarzeniowym wszystkie typy muszą zostać być trafione.

Środki za przegrany kupon znajdą się na kontach graczy najpóźniej w dniu 22 listopada do godz. 23:59.

Darmowe środki na zakłady bukmacherskie od STS bez wpłaty własnej:

Bukmacher STS oferuje dla swoich graczy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać chociażby freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania za zakłady bukmacherskie i to bez depozytu.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Jednak to nie wszystko. Gracze bukmachera STS mogą liczyć a inne ciekawe promocje, jak chociażby „4+1”, w której to akcji można liczyć tydzień na darmowy kupon. Dodatkowo dostępna jest TV STS, gdzie legalnie można oglądać wydarzenia sportowe i to bez żadnych opłat.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk
Następny artykułE-sport: Konkurs z nagrodami dla najlepszych typerów u bukmachera LvBet
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.