Limitowana ofertę nowym użytkownikom przygotował legalny bukmacher STS. Gracze już na sam początek mogą otrzymać darmowe środki. Typer, który dokona rejestracji i wpisze hasło promocyjne BETONLINE otrzymają 29 złotych i to bez wpłaty własnej. Po dokonaniu depozytu, na koniec gracza może znaleźć się nawet 1200 złotych.

Bonus za darmo u bukmachera STS

Bonus za darmo u bukmachera STS

Nie można zapominać, że obecnie gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie przez internet online. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.

Warunek podstawowy, jaki trzeba spełnić w tej ofercie jest to rejestracja konta na www.STS.pl. Proces zakładania konta jest prosty i nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS.

Każdy gracz, który wpisze hasło promocyjne BETONLINE podczas rejestracji konta będzie mógł cieszyć się z darmowych środków na grę.

Wówczas na konto gracza trafi 29 złotych i to bez dokonania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą w pełni do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

betclic online darmowy bonus 2020
Betclic legalny bukmacher online w Polsce

Premia za wpłatę do 1200 złotych:

Typer na kolejne środki będzie mógł liczyć w momencie, kiedy dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas bukmacher STS przyzna bonus równowartości wpłaty. Typer maksymalnie może otrzymać nawet 1200 złotych:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu o wartości 650 złotych. Taka samą kwota, ale w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza. To sprawi, że gracz łącznie będzie posiadał 1300 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że środki znajdą się na koncie gracza automatycznie po tym, jak bukmacher STS dokona zaksięgowania wpłaty.

Gra w pokera online w Polsce. Betgames w STS:

Oprócz zakładów bukmacherskich STS w swojej ofercie posiada również Betgames, czyli tzw. gry w karty online.

Użytkownicy legalnie mogę i to za prawdziwą gotówkę grać w takie gry, jak chociażby:

  • poker
  • wojna
  • bakarat

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalne gry karciane online w Polsce. Bonus 25 złotych dla każdego gracza od STS Betgames.
Następny artykułTurniej u bukmachera STS z pulą nagród 15 000 PLN na wirtualne Sporty i Betgames.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.