Popularny polski bukmacher STS oferuje swoim graczom niezwykle ciekawą promocje, w której to za aktywność przyznaje darmowy kupon.

Bonus za darmo od bukmachera STS za aktywność

Bonus za darmo od bukmachera STS za aktywność

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, zaś wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna graczom jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Bukmacher STS wymaga, żeby na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego kupony zostały zagrane i rozliczone.

W akcji biorą udział kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85.

W akcji trzeba zagrać cztery kupony, w których minimum jeden musi:

  • mieć tylko zdarzenia z oferty LIVE
  • zawarty musiał być z aplikacji mobilnej

Stawka każdego z tych kuponów musi wynieść RÓWNO 11 PLN.

Natomiast automatycznie z tej promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe lub systemowo, czy też mające zdarzenia z oferty hitu dnia, super oferty lub bezpiecznego zakładu.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera STS darmowy kupon i to bez znaczenia jak zostały rozliczone kupony promocyjne.

darmowy gotówka na grę bez wpłaty

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego gracz może zagrać jeden kupon.

Bukmacher STS: Freebet 29 PLN bez wpłaty własnej

Legalny polski bukmacher STS przyznaje darmowy bonus za rejestrację. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a w zamian bukmacher bonus freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu można liczyć na kolejne darmowe środki, ponieważ bukmacher przyzna bonus równowartości wpłaty, np. gracz wpłacił 600 PLN druga taka sama kwota znajdzie się na koncie typera tylko, że w formie środków bonusowych.

Można maksymalnie otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna Happy Hours. Kupony bez podatku
Następny artykułStarLader Major 2019 darmowy bonus od STS
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.