Już dzisiejszego wieczoru zostanie rozegrana gala KSW 59, w której to na pewno emocji nie zabraknie, ponieważ do klatki wraca chociażby Marcin Pudzianowski. Na tą okazję bukmacher eFortuna przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać ekstra bonus do 100 PLN.

Penwa kasa dla typerów na KSW 59 PLN. Extra 100 PLN

Pewna kasa dla typerów na KSW 59 PLN. Extra 100 PLN

Walka wieczoru podczas gali KSW 59 będzie to rywalizacja pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Serigne Ousmane Dia „Bombardierem”. Poza tym czekają nas jeszcze inne starcia, jak chociażby walka o pas kategorii koguciej pomiędzy Racicem, z Przybyszem.

Na tą okazję legalny bukmacher www.eFortuna.pl przygotował ofertę promocyjną „Zakład na KSW 59”, w której to można otrzymać nawet 100 PLN w formie bonusu. Promocja aktywna jest wyłącznie w dniu 20 marca, a w swojego udziału do niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bonus 100 PLN na KSW 59

Zadaniem graczy w promocji „Zakład na KSW 59” jest zagranie zakładu AKO o kursie minimalnym co najmniej 2.00 i stawce nie mniejszej niż 200 PLN, na którym musi znajdować się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej z pochodzący z KSW 59.

Bonus bez wpłaty własnej w Superbet

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie premię o wartości 100 PLN w formie środków bonusowych. Warto jest nadmienić, że nie ma znaczenia, czy zakład okaże się wygrany, czy przegrany.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy założą konto u bukmachera eFortuna mogą na start otrzymać darmowe środki o wartości nawet 2230 PLN:

  • bonus 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 2000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 210 PLN

Jednak należy pamiętać, że trzeba koniecznie wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że automatycznie pakiet powitalny zostanie aktywowany.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPolski bukmacher STS zmniejsza przegrane typerom. Bonusy co tydzień
Następny artykułBukmacher Betclic rozdaje gotówkę dla typerów. Pewne 40 PLN dla graczy
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.