Masz zamiar typować w weekend? To warto jest skorzystać z promocji bukmachera Etoto, który to operator oferuje dla swoich darmowy w wysokości 40 PLN. Wystarczy zagrać trzy kupony, a operator niezależenie od rozliczenia kuponu przyzna darmowy bonus.

Darmowy bonus na weekend u bukmachera Etoto

Darmowy bonus na weekend u bukmachera Etoto

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej dwa bonusy.

Promocja aktywna jest podczas weekendów, od piątku od godz. 00:00 do niedzieli do 23:59. I właśnie kupony zagrane i rozliczone w tych dniach są objęte promocją.

Jednak należy pamiętać, żeby wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać na stronie bukmachera Etoto i to jeszcze przed zagraniem kuponu.

Każdy gracz musi zagrać minimum trzy kupony.

Dopuszczalne są zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, gdzie kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.50. Natomiast kurs każdego zdarzenia musi wynieść 1.20.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi wynieść minimum 50 PLN, ale kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z promocji.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Bonus bez depozytu bez depozytu

Warto jest pamiętać, że bukmacher Etoto rozdaje na start darmowy bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN za założenie konta i bez dokonania depozytu.

Jednak należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego.


Bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot do 100 PLN za przegrany kupon u bukmachera Etoto
Następny artykułZwrot stawki za przegrany kupon Sułęcki vs Andrade u bukmachera Forbet
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.